נרות הופי

נר הופי הוא קונוס חלול המונח בחלקו החיצוני של האוזן בכדי לטפל בבעיות דלקתיות שונות הקשורות לבעיות באוזן , בחלק הפנימי ותעלות הסינוסים ותופעות נלוות .
הטיפול בנרות הופי מרגיע ומשחרר נוזלים מתוך האוזן ללא חרירה פולשנית.
השיטת ריפוי האינדיאנית החלה לקבל הכרה ברפואה המשלימה אך יש לציין כי הנרות של אותו השבט שונים מהנרות של היום אך האפקט אותו דבר.
יש המשתמשים בשיטה עתיקה נוספת במקום נר הופי המסת שן שום בכף שמן זית רותח נותנים לשמן להתקרר ומזליפים מס' טיפות לכל אוזן

הטיפול בבעיית אוזניים דלקות טינטונים וכו.. חייבת להיות ע"י מטפל המכיר את אנטומית האוזן וכן קשר ישיר לאף ולגרון
נרות הופי מיוצרים כיום על בסיס בד פשתן נקי ודונג דבורים. אל הנר מוסיפים תמציות צמחים שונות כאשר אחד השילובים המקובלים כולל תמצית מרווה צמח הלענה, הייפריקום, קמומיל ותוספת של בטא קרוטן. כולם חומרים נוגדי דלקת ומרגיעים.
זיהומים באוזן חיצוני וכן דלקות מקומיות באוזן
הטיפול יהא בשני האוזניים משך זמן הטיפול 10-15 דקות
האי נעימות שיכול להגרם למטופל נשירת חלקי נר בוערים על אוזן המטופל וללכלך או לבוש המטופל
טפטוף או נשירת שעווה בוערת דרך פתח הקונוס התחתון אל חלל האוזן
התקעות פיסות צמר גפן בחלל התעלה
לרוב המטופלים אין אלרגיה או רגישות לטיפול ובמידה ויש תופעות חריגות של גרד ותופעות נוספות חייבים לפנות לטיפול רפואי בביהח הקרוב
הנר יוצא מעיין משאבה ומשיכת נוזלים לא רצויים או עודפים.
האם הנרות שואבים שעווה וצרומן עודף מהאוזן?
לא טיפה אחת של צרומן נשאב,הצורמן הוא חומר מגן טבעי המרפד את דופנות התעלה. לעתים מצטברת כמות צרומן גבוהה העלולה להוביל להפחתה ביכולת השמיעה. אלא שמסיסות הצרומן נמוכה ולכן נדרשת החדרת נוזלים בכוח רב כדי לצור אפקט שטיפה וניקוי. פעולה זו מבוצעת על ידי רופאי אוזניים. הנר אינו מסוגל לשאוב כל טיפת צורמן מיותרת, שמן זית חמים או שמן ארומטי מרגיע
יכול לעזור לא פחות מנר הופי לבעיות אוזניים ולאיזון חוסר השווי משקל של המטופל וסחרחורות עקב דלקת. לרוב הסיכונים של השיטה נמוכים, אבל מוכרים מיקרים יש הסובלים מבעיות באוזניים שמטפלים בנר בעצמם ויתכן כי חלקי הנר ינשרו אל חלל האוזן ויגרמו לכוויה באזור קרום עור התוף.
הסיכונים בשיטת טיפול נר ההופי נמוכים אך עם זאת חשוב ללכת לטיפול למטפל מוסמך ובעל נסיון וידע בתחום כל שינוי דרסטי או פגיעה באוזן מחייבת את המטופל לגשת לביהח הקרוב לטיפול.

               לקביעת תור התקשרו:  050-7153111

                 או מלאו פרטים :

Please leave this field empty.

לקביעת תור התקשרו:

050-7153111

או מלאו פרטים :

Please leave this field empty.