אודות

טיפול בבית הלקוח/ה באזור גוש דן והישוב אורנית

אבחון טיפול ושיקום אורטופדי, פריצת דיסק ,בלט דיסק, נקעים, שרירים כואבים ותפוסים, עיסוי וניקוז לימפתי לבצקות, טיפול בדורבן רגל, הלוקס ואלגוס. כאבי ברכיים, עיסויים במגע לשיחרור וטיפול נשימתי בחרדות וכל מה שקשור לרפואה משלימה במגע ודיקור סיני.

הטיפול שלי מציע דרך טבעית המסייעת בהפגת המתח הנפשי ומטפלת בבעיות בריאותיות שונות. לאחר שלמדתי את התחום לעומק וצברתי ידע עשיר לצד ניסיון, התמלאתי סיפוק גדול בעקבות ההזדמנות שניתה לי, לקחת חלק בשינוי ובריפוי המטופלים שלי.

הרפואה המשלימה יכולה לרפא או לסייע כמעט בכל בעיה פיזית או נפשית. אך חשוב לציין שאין תרופת פלא שמסוגלת לרפא בן רגע. ישנן מחלות שקצב הריפוי שלהן יכול להסתכם בכמה דקות עד שעות, אך ישנן גם מחלות מסוימות בהן זה יכול לקחת חודשים ואף שנים. כמובן שכל אלה משתנים בהתאם לרמת הבריאות של המטופל, לגילו, לאורח חייו ולאופי המחלה. מספר הפגישות והתדירות משתנים מאדם לאדם ותלויים בסוג הבעיה ובצרכים האישיים של כל אחד.

אם נמאס לכם לשמוע מרופאים שאין פיתרון לבעיה, אם ניסיתם אינספור תרופות שונות ועדיין אין שינוי במצב, אני כאן כדי לעזור לכם להגיע לבריאות המיטבית באופן טבעי ובריא. אל תהססו ליצור קשר.

               לקביעת תור התקשרו:  050-7153111

                 או מלאו פרטים :

Please leave this field empty.

לקביעת תור התקשרו:

050-7153111

או מלאו פרטים :

Please leave this field empty.